
Fenix II Loods/ Landverhuizers Museum, Rotterdam
Opdrachtgever: | Stichting Droom en Daad |
---|---|
Lichtadvies: | Beersnielsen Lichtontwerp |
Uitvoerder: | Bosman bedrijven |
Locatie: | Rijnhaven Rotterdam |
In de Rijnhaven te Rotterdam is de renovatie aan de Fenix II loods i.o.v Stichting Droom en Daad inmiddels voltooid. Op Donderdag 15 mei zijn de deuren tijdens een feestelijke en zonovergoten dag door Hare Majesteit Koningin Máxima geopend voor het grote publiek. Het gebouw is de afgelopen jaren volledig gerenoveerd waarbij op de 2de verdieping het nieuwe Landverhuizers museum is gesitueerd. Naast de prestigieuze gewelfde trap die bezoekers leidt naar de top van het uitkijk plateau, is er ook veel aandacht besteed om de loods zijn authentieke karakter te laten behouden.
Wij hebben in samenwerking met Lena Lighting S.A. zorg mogen dragen voor de ontwikkeling en levering van de hoofd-verlichting. Waarbij de focus lag op een industriële uitstraling. Maar voorzien van de hedendaagse led technologie. Met o.a een gestuurde dim-to-warm mogelijkheid. En een volledige geïntegreerde nood voorziening. Mede door de omvang van het renovatie project en de uitdagingen op gebied van verlichting heeft het gehele proces van begin tot het eind enkele jaren in beslag genomen. Maar wij zijn continue betrokken gebleven bij de voortgang, installatie en het inregelen van de armaturen.
Uiteraard zijn wij zeer verheugd dat wij deze mooie opdracht hebben mogen leveren. En zijn onze uitvoerende opdrachtgever Bosmanbedrijven zeer dankbaar voor de fijne samenwerking en het gegunde vertrouwen. Wij zijn trots op het verbluffende eindresultaat!
Het museum biedt een unieke kijk in de wereld van migratie, waarbij verhalen worden verteld aan de hand van beeldende kunst gemaakt door kunstenaars, wereldburgers en Rotterdammers. Neem eens een kijkje en laat u verassen door alle verhalen en indrukken.
Gebruikte producten:
- Industry 2 LED 138W Dali/Tunable White
- Industry 2 LED 138W Dali/Tunable White Nood
- Industry 2 LED Louvre