Beschrijving:
Linea S LED IP54 is een opbouw- en pendellichtlijnsysteem. Het innovatieve verbindingssysteem en de doorlusbekabeling maken het mogelijk om lampen snel aan te sluiten om een ​​lichtlijn te vormen en maken flexibele vervanging van lichtmodules mogelijk om aan de huidige behoeften te voldoen. Het doordachte ontwerp maakt eenvoudige montage en stroomaansluiting mogelijk. De stalen behuizing zorgt voor de sterkte en robuustheid van de lamp, terwijl het smalle profiel installatie op moeilijk bereikbare plaatsen mogelijk maakt. De hoge IP54-afdichtingsclassificatie maakt het mogelijk om de lampen te installeren in omgevingen met verhoogde luchtvochtigheid en stof.
Toepassing:
De Linea S Led kenmerkt zich door zijn eenvoud en hoge kwaliteit. Door de modulaire opbouw kan de gehele lichtlijn snel en gemakkelijk worden geplaatst. Door de uiteenlopende variatie in lichtopbrengst en uitstralingshoeken maakt dit lichtlijn systeem zich geschikt voor uiteenlopende doeleinden zoals bijv: magazijn, werkplaats, winkels en supermarkten.
Hulp nodig bij het intekenen en berekenen van uw project, neem dan vrijblijvend contact met ons op!
De Linea S LED IP54 is beschikbaar in de volgende uitstralingshoeken:
SW – een standaard brede lens (80D conventionele hoek) Vooral aanbevolen voor ruimtes waar armaturen op hoogtes van 3-8 m zijn gemonteerd.
MW – medium brede lens (90D conventionele hoek) Vooral aanbevolen voor ruimtes waar armaturen op hoogtes van 3-6 m zijn gemonteerd.
VW – zeer brede lens (105D conventionele hoek) Met name aanbevolen voor ruimtes waar armaturen op een hoogte van 2,5-5 m worden gemonteerd.
SN – standaard smalle lens (standaard smalle, conventionele hoek 65D) Met name aanbevolen voor ruimtes waar armaturen op een hoogte van 8-12 m worden gemonteerd.
VN – zeer smalle lens (zeer smalle, conventionele hoek 30D) Met name aanbevolen voor ruimtes waar armaturen op een hoogte van 13-20 m worden gemonteerd.
CN – corridor smalle lens (corridor smal, conventionele hoek 35/67D) Â Bijzonder geschikt voor ruimtes waar armaturen op een hoogte van 7-12m zijn gemonteerd.
DAN – vlinderlens, dubbel asymmetrisch smal, voor schapverlichting in winkelfaciliteiten waar het essentieel is om licht op de schappen te laten uitstralen. Mede aanbevolen voor ruimtes waar armaturen op een hoogte van 3-4,5m zijn gemonteerd.
SA-L – Enkele asymmetrische lens (enkel asymmetrisch, links – toevoerzijde aanzicht) voor enkelzijdige verlichting in winkelruimtes, borden, reclameoppervlakken op gebouwmuren, verlichting van werkoppervlakken in omstandigheden waarin het niet mogelijk is om armaturen er direct boven te plaatsen. Bijzonder geschikt voor ruimtes waar armaturen op een hoogte van 3-4,5m zijn gemonteerd.
SA-R – enkele asymmetrische lens, rechts – zicht vanaf de aanbodzijde, voor enkelzijdige verlichting van schapgebieden in winkelruimtes, borden, reclameoppervlakken op de muren van een gebouw, verlichting van werkgebieden in omstandigheden waarin het niet mogelijk is om armaturen er direct boven te plaatsen. Bijzonder geschikt voor ruimtes waar armaturen op een hoogte van 3-4,5 m zijn gemonteerd.